Alijansa US Army

PrijemPortalKalendarČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Delite | 

VICEVI(MA DA PUKNES OD SMIJEHA)

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
CarAvatar
Admin
Admin

Broj poruka : 7
Datum upisa : 18.10.2008

PočaljiNaslov: VICEVI(MA DA PUKNES OD SMIJEHA)   Ned Okt 19, 2008 11:55 am

MUJO I SULJO

Pošto je njima dvojici bilo dosadno, odlučili su otići na stadion. Nakon dolaska na stadion kaze Mujo Sulji: "Ti zamisli da je velika utakmica i da ti igraš, a ja ću biti 100 000 gledalaca." Suljo tako i uradi. On je ganjao loptu tamo-amo. Nakon izvjesnog vremena Mujo uzme kamen i pogodi Sulju. Suljo mu reče "Šta ti je bolan, šta me gađaš." Mujo odgovara: "Kako ti znaš tko te pogodio od 100 000 gledalaca." Very Happy

VAMPIR PLAVO OKO

Došao Njemac u hotel i pita ima li slobodna soba. Recepcionar kaže da ima jedna, ali u njoj se nalazi vampir Plavo oko. Njemac kaže da to nema veze i uzme sobu. Prve noći kad je zaspao probudi ga nekakav zvuk u ormaru. Odjedanput iz ormara izleti vampir i kaže: Ja sam vampir plavo oko. Njemac prestrašeno izleti iz sobe. Tako je bilo i s Amerikancem.
Zatim dođe Mujo. Te noći iz ormara izleti vampir i kaže: Ja sam vampir plavo oko, a Mujo mu odgovori: "Nemoj da ti ja dođem tamo pa će ti i drugo biti plavo!" Very Happy

MUJO I FATA

Sjede Mujo i Fata u restoranu. Kaže Mujo: "Fato ako ti se je*e povuci me jadanput ispod stola za ku*ac, a ako ti se ne je*e, povuci me 20 do 30 puta, samo malo brže." Very Happy

MUJO SA SAFARIJA

Vratio se Mujo iz Afrike sa safarija i sretne Hasu isti dan. Vidio Haso da Muju nešto smeta, ali ovaj ništa ne govori, kao da mu je neugodno.
Ugledao Haso u Muje nekakvu crvenu masnicu na vratu i upita ga da mu pokaze šta mu je to na leđima, na što ovaj jedva skine majcu i otkri leđa puna velikih crvenih masnica.
-Ma šta ti je to Mujo?
-Ništa...
-Kako ništa? Izgledas kao da te je ispecalo jato osa!!
-Jes jato, ali nije osa...
-Nego čega moj Mujo??!!
-Ma....nosoroga.... Very Happy

FICA

Vozi se Mujo fićekom po autoputu i prokuha mu motor. Sav živčan izleti iz auta i počne lupati po njemu, u tom trenutku stane neki tip sa mercedesom i pita: "U čemu je problem?" A Mujo će: "Ma prokuhao mi motor!"
Frajer: "Pa mogu te ja povući do najbliže radionice!"
"Može super, ali ako budeš išao više od 80 km/h budem ti blicao da usporiš." - odgovori Mujo.
I tako krenu oni, kada u jednom trenutku proleti pokraj njih BMW-u sa 250 na sat. Frajer sav lud u mercedesu počne psovat: "Ma neće mene valjda neki BMW- prestići!"
I po gasu za njim, a jadan Mujo iza blica kao lud.
I ganjaju se po cesti kad ono policajac snima brzinu: BMW 250, mercedes 250, fićo 250 i padne u nesvjest... Dotrči mu parter i pita ga: "Pa jesi dobro? Šta je bilo?
A on će: "Nećes vjerovati, mjerim brzinu, a kad ono BMW 250, mercedes 250, fićo 250 i još im blica da se maknu. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika

VICEVI(MA DA PUKNES OD SMIJEHA)
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Alijansa US Army :: ZABAVA I STRANICA SAVEZA :: Zabava-
Skoči na: