Alijansa US Army

PrijemPortalKalendarČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Delite | 

VICEVI(MA DA PUKNES OD SMIJEHA)

Ići dole 
AutorPoruka
CarAvatar
Admin
Admin

Broj poruka : 7
Datum upisa : 18.10.2008

PočaljiNaslov: VICEVI(MA DA PUKNES OD SMIJEHA)   Ned Okt 19, 2008 11:55 am

MUJO I SULJO

Pošto je njima dvojici bilo dosadno, odlučili su otići na stadion. Nakon dolaska na stadion kaze Mujo Sulji: "Ti zamisli da je velika utakmica i da ti igraš, a ja ću biti 100 000 gledalaca." Suljo tako i uradi. On je ganjao loptu tamo-amo. Nakon izvjesnog vremena Mujo uzme kamen i pogodi Sulju. Suljo mu reče "Šta ti je bolan, šta me gađaš." Mujo odgovara: "Kako ti znaš tko te pogodio od 100 000 gledalaca." Very Happy

VAMPIR PLAVO OKO

Došao Njemac u hotel i pita ima li slobodna soba. Recepcionar kaže da ima jedna, ali u njoj se nalazi vampir Plavo oko. Njemac kaže da to nema veze i uzme sobu. Prve noći kad je zaspao probudi ga nekakav zvuk u ormaru. Odjedanput iz ormara izleti vampir i kaže: Ja sam vampir plavo oko. Njemac prestrašeno izleti iz sobe. Tako je bilo i s Amerikancem.
Zatim dođe Mujo. Te noći iz ormara izleti vampir i kaže: Ja sam vampir plavo oko, a Mujo mu odgovori: "Nemoj da ti ja dođem tamo pa će ti i drugo biti plavo!" Very Happy

MUJO I FATA

Sjede Mujo i Fata u restoranu. Kaže Mujo: "Fato ako ti se je*e povuci me jadanput ispod stola za ku*ac, a ako ti se ne je*e, povuci me 20 do 30 puta, samo malo brže." Very Happy

MUJO SA SAFARIJA

Vratio se Mujo iz Afrike sa safarija i sretne Hasu isti dan. Vidio Haso da Muju nešto smeta, ali ovaj ništa ne govori, kao da mu je neugodno.
Ugledao Haso u Muje nekakvu crvenu masnicu na vratu i upita ga da mu pokaze šta mu je to na leđima, na što ovaj jedva skine majcu i otkri leđa puna velikih crvenih masnica.
-Ma šta ti je to Mujo?
-Ništa...
-Kako ništa? Izgledas kao da te je ispecalo jato osa!!
-Jes jato, ali nije osa...
-Nego čega moj Mujo??!!
-Ma....nosoroga.... Very Happy

FICA

Vozi se Mujo fićekom po autoputu i prokuha mu motor. Sav živčan izleti iz auta i počne lupati po njemu, u tom trenutku stane neki tip sa mercedesom i pita: "U čemu je problem?" A Mujo će: "Ma prokuhao mi motor!"
Frajer: "Pa mogu te ja povući do najbliže radionice!"
"Može super, ali ako budeš išao više od 80 km/h budem ti blicao da usporiš." - odgovori Mujo.
I tako krenu oni, kada u jednom trenutku proleti pokraj njih BMW-u sa 250 na sat. Frajer sav lud u mercedesu počne psovat: "Ma neće mene valjda neki BMW- prestići!"
I po gasu za njim, a jadan Mujo iza blica kao lud.
I ganjaju se po cesti kad ono policajac snima brzinu: BMW 250, mercedes 250, fićo 250 i padne u nesvjest... Dotrči mu parter i pita ga: "Pa jesi dobro? Šta je bilo?
A on će: "Nećes vjerovati, mjerim brzinu, a kad ono BMW 250, mercedes 250, fićo 250 i još im blica da se maknu. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika

VICEVI(MA DA PUKNES OD SMIJEHA)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Alijansa US Army :: ZABAVA I STRANICA SAVEZA :: Zabava-
Skoči na: